Pro/Non-Pro KudoZ
Autor vlákna: zsuzsa369 (X)
zsuzsa369 (X)
zsuzsa369 (X)
Local time: 12:36
angličtina -> maďarština
+ ...
Apr 10, 2008

Teljesen véletlenül fedeztem fel, hogy ha legalább 3 Pro szavazatot kap egy Non-Pro KudoZ kérdés akkor automatikusan átminősül Pro szintűre. (Javítsatok ki ha ez nem így van!) Gondolom ez fordítva is működik, bár erre még nem láttam példát. Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével. Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülí... See more
Teljesen véletlenül fedeztem fel, hogy ha legalább 3 Pro szavazatot kap egy Non-Pro KudoZ kérdés akkor automatikusan átminősül Pro szintűre. (Javítsatok ki ha ez nem így van!) Gondolom ez fordítva is működik, bár erre még nem láttam példát. Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével. Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülírja a szintet. Csak azért hívom fel a figyelmet erre, mert nem hiszem, hogy mindenki ismeri ezt a funkciót.Collapse


 
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
Spojené státy americké
Local time: 07:36
Člen (2002)
angličtina -> maďarština
+ ...
További infó a PRO ill. nem-PRO beállításról Apr 11, 2008

Zsuzsa Karoly-Smith wrote:
Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével.


Ne feledd, hogy a nem regisztrált felhasználók által feltett KudoZ-kérdések automatikusan nem-PRO minősítéssel kerülnek a rendszerbe. Még ha esetleg tudná is az illető, hogy az adott kérdés PRO-szintű, nem állíthatja arra a szintet.

Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülírja a szintet.


Ezen kívül a Moderátorok illetve a KudoZ-editorok akármikor módosíthatják a kérdés szintjét, nem kell feltétlenül 3 szavazatnak összegyűlni.

[Edited at 2008-04-11 21:50]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderátor/moderátoři tohoto fóra
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pro/Non-Pro KudoZ






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »